naše žulové dlažby

NEDOSTATEK URČITÝCH STAROVĚKÝCH KAMENNÝCH PODLAH A JEJICH CENA NÁS VEDLI K UVEDENÍ VLASTNÍ KOLEKCE NOVĚ VYTĚŽENÝCH PODLAH Z PŘÍRODNÍHO KAMENE, RESPEKTUJÍCÍ CO NEJVĚRNĚJI JEJÍ CHARAKTERISTIKU, VLASTNOSTI A PATINU STARÉ KAMENNÉ DLAŽBY. ABYCHOM VÁM NABÍDLI STEJNOU AUTENTICITU A KOUZLO, JAKÉ MŮŽE PŘINÉST STAROŽITNÁ KAMENNÁ PODLAHA, JSME POZOROVALI PŘIROZENÉ STÁRNUTÍ KAŽDÉHO MATERIÁLU, ABYCHOM JEJ CO NEJVĚRNĚJI NECHALI REPRODUKOVAT. DÍKY RUČNÍM POVRCHOVÝM ÚPRAVÁM, NAPODOBUJÍCÍM PRÁCI ČASU A PŘÍRODY, JSME SCHOPNI VÁM NABÍDNOUT REEDICI PODLAH Z PŘÍRODNÍHO KAMENE S TAKOVOU ČISTOTOU, JAKO BY BYLY VYROBENY ZE STARÝCH KAMENŮ, ZA MNOHEM PŘIJATELNĚJŠÍ CENY.

staré dlažby

Vytěžené staré dlažby z měst, starých statků a nebo i fabrik, jsou jedinečným originálem, který je často používán a preferován při rekonstrukci historických budov, kde se nedají nebo nechtějí použít repliky.

Fotka je ilustrační z jedné naší realizace. S dotazem na druhy starých dlažeb a jejich aktuální stav skladu nás prosím kontaktujte.

Cena: od 3.500,- Kč/m2*
 


dlažba historia

Dlažba Historia imituje co nejdůvěryhodněji starou kamennou dlažbu. Vznik a finální vzheld této dlažby se realizuje pracnou ruční prací, ale výsledek je dokonalá imitace.

Rozměry: různé velikosti

Cena: 4.235,- Kč/m2 vč. DPH 


dlažba historia - 8 cm

Dlažba Historia imituje co nejdůvěryhodněji starou kamennou dlažbu. Vznik a finální vzheld této dlažby se realizuje pracnou ruční prací, ale výsledek je dokonalá imitace.

Rozměry: volné délky x 50 x 8 cm.
Na vyžádání lze vyrobit i jiné rozměry. 

Cena: 4.356,- Kč/m2 vč. DPH


dlažba antico

Dlažba Antico svým vzhledem a opracováním velmi věrohodně napodobuje staré městské, nebo zámecké dlažby a to díky svým zaobleným hranám.

Rozměry: volné délky x 50 x 5 cm, volné délky x 40 x 5 cm.
Na vyžádání, lze vyrobit i jiné rozměry.

Cena: 3.751,- Kč/m2 vč. DPH


dlažba antik s hladkým povrchem

Dlažba Antik s hladkým povrchem byla inspirována západními zeměmi, kde bylo zvykem do měst či selských stavení skládat dlažbu z několika lomů. Naše dlažba se skládá ze třech lomů a proto má tři navzájem se doplňující odstíny. Dlažba má ostařený povrch a ručně sekané hrany.

Rozměry: 60x40x3 cm, 80x50x3 cm, volné délky x 50 x 4 cm, volné délky x 50 x 7 cm

Cena: od 2.553,- Kč/m2 vč. DPH


Dlažba multicolor

Tato vícebarevná žulová dlažba s řezanými hranami a jemně kartáčovaným povrchem je ideální volbou pro moderní architektonické projekty. Díky svému kartáčovanému povrchu je dlažba hladká a příjemná i pro chůzi naboso.

Rozměry: 60x40x3 cm

Cena: 2.200,- Kč/m2 vč. DPH


dlažba antik s hrubým povrchem

Dlažba Antik s hrubým povrchem byla inspirována dlažbou ze starých statků, kde nebyla dlažba tak ohlazená a ošlapaná jako ve městech. Na těchto dlažbách bylo vidět původní opracování a proto jsme zachovali hrubý povrch. Hrany této dlažby jsou ručně lámané.

Rozměry: volné délky x 50 x 4 cm, volné délky x 50 x 8 cm

Cena: od 3.388,- Kč/m2 vč. DPH


Velkoformátová dlažba antico

Velkoformátová žulová dlažba s patinou. Váha jedné dlažby cca. 1500 kg.

Rozměry: různé velikosti

Cena: 4.477,- Kč/m2 vč. DPH.


žulová DLAŽBA

Šedá žulová dlažba s opáleným povrchem a řezanými hranami. Dlažba je k dispozici v následujících rozměrech:

- 60x40x2 cm
- 60x30x2 cm
- 60x40x3 cm

Cena: od 1.190,- Kč/m2 vč. DPH


... A JINÉ

Disponujeme i obyčejnější kamennou dlažbou. Pokud jste nenašli to, co jste hledali, tak nás neváhejte kontaktovat. Jsme schopni zajistit dlažby na zakázku. 

* bez možnosti odpočtu DPH.